Ieškoti tik kruoniokc.lt


  

susitikimas su E. Kuckailiu

2017-12-18
 

2017 m. gruodžio 18 d. Kruonio kultūros centre vyko susitikimas su Lietuvos kariuomenės viršila Ernestu Kuckailiu, kuris susitikimo dalyvius supažindino su informacinio ir propagandinio karo tikslais, priemonėmis, jos plitimo būdais, pasipriešinimo svetimai propagandai formomis. 
Susitikimo metu apžvelgtos aktualiausios pastarųjų metų informacinių karų schemos, kaip jos paveikė visuomenę, paminėti ir Lietuvos viešosiose erdvėse sklandę pranešimai, kurie visuomenėje sukėlė aštrias diskusijas.
Kaip vieną iš pasipriešinimo priešiškai propagandai būdų, pranešėjas įvardijo savo Tėvynės istorijos žinojimą, gebėjimą atsirinkti informaciją, šaltinių patikimumą ir gebėjimą analizuoti. 
Ernestas Kuckailis - vienas pirmųjų atkurtos Lietuvos kariuomenės savanorių, misijos Afganistane dalyvių, Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymų centro snaiperių ir taikliųjų šaulių rengimo ekspertas, priklauso Lietuvos specialiųjų pajėgų jėgerių bendruomenei, yra išleidęs tris su Lietuvos ir mūsų kariuomenės istorija susijusias knygas.


Daugiau nuotraukų čia.

Nuotraukos Ž. Grigonytės

 

 

Atgal

 

Į viršų

         © Kruonio kultūros centras  

Sukūrė ir administruoja:   

"Saulelė" - vizualinė kūryba